top of page

Google'dan Google Ads Kredisi Alın!

Google Ads'i kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için, 5500 TL harcadığınızda Google size ücretsiz reklam kredisi olarak 5500 TL veriyor.


Google reklamları ile ilgili danışmanlık almak için bizimle iletişime geçin!


Bu teklifle ilgili hüküm ve koşullar:

 1. Teklif stoklarla sınırlıdır.

 2. Teklif yalnızca Google Ads'de yeni olan ve fatura adresi Türkiye sınırları içinde olan reklamverenler için geçerlidir. Her reklamveren tek bir promosyon teklifinden yararlanabilir.

 3. Bu teklifi etkinleştirmek için: Promosyon kodunun ilk Google Ads hesabınıza otomatik olarak uygulanması için bu teklifle ilişkili düğmeyi veya bağlantıyı tıklayın. Promosyon teklifinin, ilk reklam gösterimi yayınlandıktan sonraki 14 gün içinde ilk Google Ads hesabınıza uygulanması gerekir.

 4. Promosyon teklifi yalnızca ilk kayıt işlemi sırasında bir ödeme profili ve geçerli bir ödeme yöntemi eklenmiş olması durumunda hesabınıza uygulanır.

 5. Google Ads kredisi kazanmak için: Promosyon kodu Google Ads hesabınıza uygulandıktan sonra, 60 gün içinde, reklam kampanyalarınızda en az 5500 TL (vergiler ve ücretler hariç) maliyet tahakkuk etmelidir. 5500 TL tutarında ödeme yapılması yeterli değildir. 5500 TL reklam maliyetinin tahakkuk edip etmediğinin izlenmesine ancak promosyon teklifi uygulandıktan sonra başlanır.

 6. 5. adım tamamlandıktan sonra kredi, genellikle 35 gün içinde Google Ads hesabınızın Fatura Özeti bölümüne uygulanır.

 7. Kredinin süresi, hesabınıza uygulanmasından 60 gün sonra dolar.

 8. Kredi yalnızca gelecekteki reklam maliyetleri için kullanılabilir. Kredi, promosyon teklifinin Google Ads hesabınıza uygulanmasından önce gerçekleşen maliyetlere uygulanamaz.

 9. Google Ads hesabınızdaki kredi tutarı kullanılıp tükendikten sonra tarafınıza bildirim gönderilmez ve ek reklam maliyetleri, ödeme şekliniz kullanılarak tahsil edilir. Reklam yayınlamaya devam etmek istemiyorsanız kampanyalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya silebilirsiniz.

 10. Kredi kullanmaya uygunluğunuzun devam etmesi için hesabınız Google Ads tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılmalı ve iyi durumda olmalıdır.

 11. Google Ads, ödemenin başarısız olması, teklifin yanlışlıkla uygulanması, bu şartları ihlal etmeniz ya da hesabınızın iyi durumda olarak değerlendirilmemesi durumunda promosyon teklifini hesabınızdan kaldırma hakkını saklı tutar. Böyle durumlarda, promosyon kredisi zaten verilmişse Google Ads, krediyi geçersiz kılma hakkını saklı tutar.

 12. Hüküm ve koşulların tamamına şu adresten ulaşabilirsiniz: https://www.google.com/intl/tr_tr/ads/coupons/terms/

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page