top of page

Online Kazancınızı Hepsiburada'nın Link Gelir Programı ile Artırın

Linkgelir

Evinizden ayrılmadan online kazancınızı Hepsiburada'nın Link Gelir programı ile artırabilirsiniz.

Listeler oluşturup ne kadar çok kişiye ulaşırsanız o kadar fazla kazanabileceğiniz Linkgelir ile hem bireysel hem de aile ekonomisi için önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

Kullanıcılarının beklentilerini her zaman ön planda tutan Hepsiburada, Linkgelir programı ile evden çalışarak ek gelir kazanma fırsatı sunar. Programa katılmak için gerekli şartları karşıladığınız takdirde ayda 20000 TL’ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde işleyen sistem temelde favori ürünlerinizi belirlemenizi ve bunlardan listeler oluşturmanızı gerektirir. Sonrasında diğer kullanıcıların sizin listeniz üzerinden yaptığı alışverişler sizlere Hepsipara olarak geri döner. Beğendiği ürünleri sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan influencerlar gibi siz de kendi çevrenizle sevdiğiniz ürünleri paylaşabilir ve evinizden ayrılmadan ek gelir elde edebilirsiniz.


Favori Ürünlerinizi Paylaşın Ek Gelir Kazanın

Linkgelir, Hepsiburada’nın kullanıcılarına sunduğu bir ek gelir fırsatıdır. Özellikle evden çalışmak isteyen ve alışveriş meraklısı olan kişiler için son derece avantajlı bir sistemdir. Kampanyadan yararlanmak için halihazırda araştırdığınız & beğendiğini ürünleri bir araya getirerek farklı kullanıcılara ulaşmanız gerekir. Sonrasında beğendiğiniz ürünlerden oluşan listeleriniz üzerinden alışveriş yapıldıkça siz de kazanırsınız.

Hepsiburada Linkgelir programı kişisel bakım, moda, ev yaşamı gibi alanlara ilgi duyan herkes için idealdir. Alışveriş tutkunlarına gelir imkânı tanıyan sistemin yapısı da son derece basittir. Sevdiğiniz ürünler ne kadar fazla kişiye ulaşır ve satışı gerçekleşirse siz de o kadar çok kazanırsınız. Özellikle sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorsanız, kampanya dönemlerini takip ediyorsanız ya da zevklerinize güveniyorsanız siz de Linkgelir ile önemli bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

Alışveriş listenizi sosyal medya üzerinden mümkün olduğunca fazla kullanıcıya ulaştırın. Sonrasında listelerinizden alışveriş yapıldıkça ürün başına %10 oranında komisyon oranı elde edin. Böylece ayda 20000 TL’ye kadar Hepsipara kazanma şansı yakalayın!


Linkgelir ile Kazanmaya Başlamak İçin Ne Yapılmalı?

Hepsiburada Linkgelir, hızlı ve pratik bir şekilde para kazanmak isteyen her kullanıcı için ideal bir programdır. Ev konforunda ek gelir fırsatı sunan programdan yararlanmak için ise uygulamanız gereken bazı adımlar mevcuttur. Avantajlı fırsattan yararlanarak kazanmaya başlamak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Sistemden gelir elde etmek için ilk olarak Hepsiburada’da yer alan ürünlerden favorilerinizi belirlemelisiniz. Daha sonra en beğendiğiniz ürünlerden bir liste oluşturmalısınız. Listeleri nasıl oluşturacağınız hakkında fikir sahibi olmak ve hızlı bir şekilde satış yapabilmek için öneri listeleri inceleyebilirsiniz.

  • İkinci adım olarak kendi listelerinizi mümkün olduğunca fazla kişiye ulaştırmanız gerekir. Bu aşamada sosyal medya platformlarından yararlanarak arkadaş çevrenize ve diğer kullanıcılara kolayca ulaşabilirsiniz. Ne kadar çok kişiye ulaşırsanız satış olasılığı da o kadar yüksek olur.

  • Ek gelir elde etmenin son aşaması ise listelerinizden alışveriş yapılmasıdır. Satılan her bir ürünün KDV dahil satış fiyatının yüzde %10’u oranında Hepsipara kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çok satanlar arasına girmeyi başararak ekstra gelir de elde edebilirsiniz.

Linkgelir Programının Katılımcılarına Sağladığı Faydalar

Katılımcılarına önemli bir gelir imkânı sunan Linkgelir kampanyası, satılan her üründen %10 oranında Hepsipara kazanç elde etmenizi sağlar. Kampanyanın temel faydası bireysel kazanca ya da aile ekonomisine katkı sağlamaktır. Bu sayede hem kendiniz için hem de etrafınızdakilere faydalı olmanıza yardımcı olur.

Program aracılığı ile kazandığınız Hepsipara hediyeleriyle tarzınıza birbirinden şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Sitede yer alan ve program dahilinde olan ürünler sayesinde beğendiğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Bir yandan gelir elde edip bir yandan istediğiniz ürünlere ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden içerik üreten influencerlar gibi çevrenizdeki kişilere de ilham kaynağı olmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda listeleriniz ne kadar fazla kişiye ulaşırsa bir o kadar tanınırlık seviyenizi de artırır. Böylece daha fazla satış yapma olasılığı sağlar.

Kişisel tarzınıza ve zevklerinize göre oluşturduğunuz listelerin ilgi görmesi kendinizi gösterme fırsatı sunar. Favorilerinizin çok sayıda kullanıcı tarafından sevilmesi modadan ne kadar anladığınızı kendinize ispat etmeniz noktasında faydalıdır. Tarzınızı daha özgüvenli bir şekilde tanıttıkça çevrenizdeki etkiniz de her geçen gün artar. Böylece influencerlığa giden yolda önemli bir basamağı kolayca geçebilirsiniz. Doğru ürün seçimi ve kendinizi ifade tarzı ile takip ettiğiniz influencerlar arasına girme şansı yakalayabilirsiniz.

Linkgelir programı ile evden çalışma fırsatını dilediğiniz an değerlendirebilirsiniz. Listelerinizi çevrenizle paylaşarak hem kendiniz hem de çevrenizdekiler için kazanç sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeler sayesinde aile ekonomisine katkı sağlarken aynı zamanda diğer kullanıcılara ilham kaynağı olabilirsiniz.


Kampanya Koşulları


Linkgelir ile listenden yapılacak alışveriş üzerinden ürün fiyatının %7’si kadar ayda toplamda 20000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsin.

Linkgelir programı, sadece mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik ürünler (Küçük Ev Aletleri hariç), elektronik aksesuarları, dijital ürünler ve tüm altın ürünleri Linkgelir programına dahil değildir.

Link Gelir Genel Kategori Komisyon Oranı %7’dir.

Züccaciye, Temel Tüketim ve Gıda, Hırdavat, Ofis ve Kırtasiye, Mobilya, Oto Aksesuar Mağazası ve Müzik Ürünleri %5’tir. Küçük Ev Aletleri, Bluetooth Kulaklık, Mouse, Klavye, Akıllı Saat, Mouse Pad ve Telefon Kılıfları %2 olarak güncellenmiştir.


Komisyon oranlarını ürünleri listelerinize ekledikten sonra, ürünlerin satış fiyatının altında görebilirsiniz.

Linkgelir programında kazanım olarak Hepsipara* verilecektir.

Listenizden aynı gün, aynı üründen, tek bir sipariş içerisinde yapılan alışverişlerden, maksimum 3 ürün bazında kazanç sağlayabilirsiniz. 4. Üründen itibaren kazanç sağlayamazsınız. Aynı kişinin, aynı gün içerisinde listenizden birden fazla sipariş vermesi durumunda ise yalnızca ilk sipariş üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Bir kullanıcı, 24 saat içerisinde aynı listedeki aynı üründen birden fazla sipariş verirse, yalnızca ilk sipariş üzerinden kazanç sağlayabilir.

Kazanılan Hepsipara’lar altın mücevher ürünleri ve dijital ürünler hariç tüm alışverişlerde kullanılabilir.

Liste sahibi kendi listesinden yaptığı alışverişlerden gelir kazanımı sağlayamaz.

Ticari kurumsal hesaplar Linkgelir programına dahil değildir. Linkgelir programının kötüye kullanımı durumunda Hepsiburada Hepsipara yüklemesi yapmayacaktır.

Linkgelir programı ile ilgili olarak Hepsiburada'nın program koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, programı tamamen ve geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Linkgelir programı kapsamında paylaşılan listelerden satın alma işlemi gerçekleştikten sonra Hepsipara yüklemeleri tamamlanana kadar ürünlerin listelerden silinmemesi gerekmektedir.

Aynı cihaz ile farklı üyeliklerden yapılan satışlardan kazanç sağlanamamaktadır.

Listenizdeki ürünün satıcısı ile listeden sepete eklenen ürünün satıcısının aynı olması gerekmektedir.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page