top of page

Hepsiexpress Araçlı Kurye Nasıl Olunur? 2022 Maaş ve Şartları

Hepsiexpress taşıyıcı olmak, Hepsiexpress araçlı kurye maaş, hepsiexpress kurye başvuru, Hepsijet taşımacı olmak ne kadar kazanıyor, Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır, Hepsiburada Araçlı kurye ne kadar kazanır, Araçlı kurye kazancı, Hepsijet araçlı kurye kazanç, Hepsiexpress taşıyıcı kazanç, Araçlı kurye maaşları, Hepsijet Araçlı kurye maaşları, Araçlı Kurye, Trendyol araçlı kurye Maaşları, HepsiJet Araçlı Kurye Başvuru gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda merak ettiklerinizi kolaylıkla öğrenebilir, hepsiexpress araçlı kurye başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hepsiexpress Taşıyıcı Olmak 2022 Hepsiexpress Araçlı Kurye

 • Hepsijet taşıyıcıları, Hepsijet ürünlerini alıp müşterilere teslim eden bağımsız şirketlerdir.

 • Hepsijet web sitesine giriş yapabilir ve başvurabilirsiniz. Başvuru sonuçları olumlu ise taşımayı Hepsijet adına gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hepsijet kurumsal standartlarına göre üniforma giymek zorunludur.

 • 2010 ve üzeri minimum taşıma hacmine sahip, minivan veya benzeri araçlara sahip bir araca sahip olmalısınız.

 • Bunun dışında Hepsijet’in belirlediği belirli alanlarda yürüyerek ve motosikletle hizmet verebilirsiniz.

 • Taşımacılık sektöründe kendi işiniz veya deneyiminiz varsa, herhangi bir ücretiniz olmayacaktır. Aksi takdirde, standart maliyetler, yani dağıtım aracı maliyetleri, sigorta maliyetleri ve çeşitli belge maliyetleri olacaktır.

 • Her işte olduğu gibi, gerekli önlemleri alabilmek için o işte bu programlara katılmak zorunludur.

 • Araçlarınızda Hepsijet’i temsil edecek ve araç üzerinde reklam amaçlı düzenlemeler yapılacaktır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hepsijet adına çalışmak istiyorsanız bunlar gerekli şartlardır. Ayrıca Türkiye’nin e-ticaret sistemi her geçen gün gelişiyor. İnsanlar artık mağazadan mağazaya ürün aramıyorlar, istedikleri ürünü internette bulup sipariş veriyorlar ve bugün çoğu kargo şirketi sizi kargonun geldiği gün evinize bırakıyor. Ancak hepsijet adına vereceğiniz siparişleriniz randevu sisteminde olduğu için bunu kendiniz organize edebileceksiniz ve bir programı iptal etmek veya ertelemek zorunda kalmayacaksınız.


Hepsiexpress Araçlı Kurye Nasıl Olunur? 2022 Maaş ve Şartları


Hepsiexpress, Hepsijet taşımacılığının eski adıdır. Hepsiburada’nın taşeronluk ürünlerinin taşıyıcısıdır. Elbette onu kullanan ve memnun olanlar da kullanmayanlar da var. Taşımacılıkta müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknoloji konusunda büyük yatırımlar yapıyorlar. 2016 yılında Türkiye’de kurulan Hepsijet, nakliye ve e-ticaret ile ilgili teslimat sistemi ile ilgili son gelişmelerde çok hızlı ilerleme kaydetmiştir.


Bugün birçok ilde faaliyet gösteren 500’e yakın taşıyıcıya sahiptir. Elektronik ticarette sunduğu KDV hizmetleri ile iş ortaklarının dağıtım sistemini iyileştirmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle ortak firmalar ile çalışır. Hepsijetin bazı e-ticaret ortakları;

 • Hepsiburada.com

 • Kahve Dünyası

 • D&R

 • Altıncı Cadde

 • Arvato Bertelsmann

 • DeFacto

 • Hediyesepeti

 • Eczacıbaşı

 • Sütaş

Hepsiexpress e-ticarete çözüm üreten bir ulaşım sistemi, buradaki tüm aksayan yapılara çözüm ve son kullanıcıya katma değerli hizmet sunmak için kuruldu. Önce İstanbul’da başladı ve çevre illere de yayıldı. Kısaca Hepsiexpress’in yaptığını söylersek, müşteriler artık aynı gün hatta saatler sonra teslim istiyorlar ve Hepsiexpress ile ürünlerinizi aynı gün teslim alıp aynı gün müşteriye teslim edebiliyorlar. Örneğin 5-6 gibi işten ayrılıyorsunuz, kargonuzun 7’ye varmasını istiyorsunuz, ancak tüm kargo şirketleri saat 7’den sonra çalışmıyor, ancak tüm ekspres saat 23:00’e kadar teslimat yapabiliyor hatta hafta sonları da dahil. Bu sayede müşteriye daha iyi hizmet verebilmektedir.

Hepsiexpress Araçlı Kurye Maaşları 2022

Hepsiexpress araçlı kurye maaşlarına gelecek olursak; Hepsiburada, kendi arabası olanlara malların hızlı teslimi için para kazanma fırsatı sunuyor. Aracınızda birlikte dağıtarak yaptığınız dağıtım sayısı kadar para kazanma fırsatı verir. Herhangi bir sermaye gereksinimi olmadan kendi aracınızla Hepsiburada kuryesi olarak çok para kazanabilirsiniz. Hepsiburada Hızlı Teslimat Sisteminin eksiksiz teslim sisteminden yararlanmak için aracınızı kiralayabilirsiniz. Teslimat başına 3-4 TL kazanabilir ve ayda 5-10 bin TL kazanabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Maaş ve Şartları 2022 (Trendyol Express) için tıklayınız.


Hepsiexpress Kurye Olma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hepsiexpress, teslimatları hızlandırmak için kurye başvuruları alıyor. Taşıyıcı olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. hepsiexpress kurye başvuru. Aracınız ile kurye görevi yapabilirsiniz. Hepsijet kurye başvurusunda bulunacak olan kişiden aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

 • AD/SOYAD *

 • DOĞUM YILI *

 • T.C. KİMLİK NO *

 • E-POSTA

 • EĞİTİM DURUMU

 • TELEFON *

 • İL *

 • İLÇE *

 • ŞİRKET TÜRÜ

Hepsijet Araçlı Kurye Şartları 2022

Hepsiexpress üzerinden araba kiralayarak taşıyıcı olarak çalışmak için aşağıdaki koşulları sağlamalısınız:

 1. Ehliyetiniz olmalı,

 2. Askerlik yapmış olmalısınız,

 3. Temiz bir sabıka kaydınız olmalı,

 4. Bir araca sahip olmak ise büyük bir avantajdır.

Hepsiexpress araçlı kurye başvurusu için tıklayınız.


Hepsiexpress Araçlı Kurye Nasıl Çalışır?

Hepsiexpress, gün içerisinde birden fazla teslimat yapmanızı sağlayan bir sisteme sahiptir. Sistem sabah başlar. Sabah 7:00’den itibaren Hepsiexpress depolarına gidilir, 3 ya da 4 saat içinde gönderiler toplanır ve teslimat noktalarına gelip ürünler teslim edilir. Ardından saat 10 veya 11’de depoya geri dönülür ve yeni ürünler alınır. Bazı zamanlarda yeni verilen siparişlerin gün içinde teslim edilmesi gerekebilir, bu gibi durumlarda siparişi hemen almanız gerekir.

 1. Teslimatlar günde iki veya üç kez yapılır.

 2. Fiyatlandırma maaş bazında veya paket bazında yapılır.

 3. Tek paket siparişinde ortalama 3 TL-4 TL ödeme alınır.

 4. Gün içerisinde minimum 50, maksimum 120 paket teslim edilmektedir.

 5. Teslim edilen paketlere göre ödeme alınır.

Hepsiexpress Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır?

Hepsiexpress kurye kazançları değişiklik gösterebilir. Genellikle teslim ettikleri paket başına ücret alırlar. Ayrıca yüksek paket dağıtanlara 2.000 TL’ye kadar prim ödenebilmektedir.

 1. Günlük ortalama paketi 50 olan bir kişi ay sonunda 4.500 TL veya 6.000 TL ücret alabiliyor.

 2. Günlük ortalama paketi 100 olan bir kişiye ay sonunda ise 9.000 TL ile 12.000 TL arasında ödeme yapılmaktadır.

 3. Genel olarak Hepsiexpress çalışanlarının günlük paket ortalaması 90 civarındadır.

Hepsiexpress Kuryeler Ne Kadar Kazanıyor?

Hepsiexpress araçlı kuryelerin gelirleri farklılık gösterse de aylık ücret 9.000 TL ile 12.000 TL arasında olduğunu söylemek gerekir. Hepsiexpress araçlı kurye geliri, aşağıdaki maddelere göre net gelire indirgenir.

 • Hepsiexpress çalışanı bir ayın sonunda 11.000 TL kazandı diyelim.

 • Bu gelirden yaklaşık 2.000 TL benzine gider.

 • Ayrıca sigorta primi için 1.200 TL ödenmesi gerekir.

 • Vergi için ise ortalama 2.000 TL ödenir.

 • Hepsiexpress araçlı kurye aylık net geliri bu şekilde 5.800 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Hepsiexpress Kuryeye Araç Kirası Öder mi?

Araçlı kuryeye araç kirası firma tarafından ödenir mi sorusuna cevap vermemiz gerekirse; hayır diyebiliriz. Hepsiexpress; araç kirası, benzin faturası vs. ödemez. Size verdiği her ücret, bu masrafları karşılamak ve kar etmek için size verilir. Ancak, gönderi miktarına göre prim ödemesi alabilirsiniz. Örneğin ayda 2000 paket teslim eden kuryeler 1.000 TL, 3000 paket teslimatı gerçekleştirenler ise 1.500 TL ek ikramiye alıyor.

Hepsiexpress Kargo Takibi 2022

Hepsiexpress kargo tercih ediyorsanız, önceden bilmek isteyebileceğiniz konulardan biri de Hepsijet kargo gönderi takip sistemi ve gönderi sistemidir. Gönderiniz için Hepsijet Kargo seçtiyseniz, gönderiniz için üç farklı seçenek mevcuttur.

 • Bugün Randevulu: Bu seçeneği seçerseniz, Hepsijet Kargo gönderinizi size gün içinde ve planlanan saatte teslim edecektir.

 • Ertesi Gün Randevulu: Bu seçenek mevcutsa, adından da anlaşılacağı gibi, Hepsijet Kargo size ertesi gün planlanan saatte teslimat yapacaktır.

 • Standard Plus: Bu seçenek standart kargolar ile aynıysa, ertesi gün istediğiniz zaman gönderiniz sizlere teslim edilecektir.

Hepsiexpress Kuryeler Haftada Kaç Saat Çalışıyor?

Hepsiexpress araçlı kuryelerin haftalık çalışma saatleri değişiklik göstermektedir. Çoğu kurye haftada 70 ila 80 saat çalışır. Bu iş karşılığında aylık 6.000 TL – 8.000 TL net kar elde ederler. Elbette daha az çalışan insanlar da var. Örneğin bazı kuryeler haftada ortalama 40 saat çalışabiliyor, dolayısıyla bu kuryeler daha az para kazanıyor.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trendyol Affiliate Linkler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu yazıda Influencer iletişiminde Trendyol Affiliate Linkler hakkında sıkça sorulan soruları ve merak edilenleri inceleyip açıklayacağız. 1.Başvuru sürecim kaç günde tamamlanır? Başvurunu yaptıktan so

Influencer (Fenomen) Reklamlarının Avantajları

Influencer'lar büyük ve etkili takipçi kitleleri ile bağlantı kurarak influencer reklamlarının avantajlarından faydalanabilirler. Influencer reklamları ile; - Türkiye’nin en büyük influencer ağından

Comments


bottom of page