top of page

Instagram Sayfan Neden Büyümüyor?

Tutarsız İçerikler

Sosyal medya pazarlamasının büyük bir kısmı tutarlı kalmakla ilgilidir. Markanızı ve işletme kategorinizi temsil eden içerik yayınlamak, hedef kitlenizi sayfanıza çekecektir. Tutarlı bir gönderi takvimi tutmak, aynı zamanda hedef kitlenizin ne zaman aktif olduğunuzu bilmesini sağlar ve onlara dört gözle bekleyecekleri bir şey verir!

Analizlerinizi kullanmıyorsunuz

Sosyal medya pazarlaması söz konusu olduğunda görüşleriniz ÖNEMLİ! Bunlar, ne zaman gönderi paylaşmanız gerektiği, hangi gönderilerin en çok etkileşimi aldığı (ve neyin olmadığı) ile ilgili ayrıntıları içerecek ve insanların etkileşimde bulunacağı içerik oluşturmanıza olanak tanıyacak. O halde profilinizdeki içgörüler sekmesine göz atın ve biraz araştırma yapın!

Kaliteli içeriğe dikkat etmiyorsunuz

Yüksek kaliteli içerik, sosyal medya pazarlaması için çok önemlidir! İçeriğiniz ne kadar kaliteli olursa, tasarımınız, içeriğiniz veya gönderinizin tüm yönleri olsun, o kadar fazla etkileşim alırsınız! Her zaman kendin düşün, bu benim isteyeceğim/kaydeteceğim/paylaşacağım bir şey mi? Eğer öyleyse, o zaman kazandınız demektir!

İçerik sütunlarını kullanmıyorsunuz

İçerik sütunları, içeriğinizi iyileştirmenin ve hesaplarınızı düzene koymanın harika bir yoludur! İçerik yayınlamak için içerik yayınlamak artık uçup gitmiyor! Gönderdiklerinizi markanızla ve sektörünüzün hedef kitlenizin değer vereceği yönleriyle uyumlu hale getirmeniz gerekiyor! Daha fazlasını öğrenmek için içerik sütunlarıyla ilgili tüm yazımıza göz atın!

Yeterince özgün değilsin

Sosyal medya, size ve şirketinize ne kadar parlak olduğunu göstermeniz için bir şans! Özgün olmak, sadece yüzünüzü göstermenizi içermek zorunda değildir (ancak bu, markanızı daha kişisel hissettirmek için harika bir fırsattır). Ayrıca içeriğinizi daha az jenerik hale getirmeyi ve organik büyümeye daha fazla odaklanmayı içerebilir. Sadece kendin ol ve insanlar bunu takdir edecek!

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Herkese açık olmak Yalnızca ideal müşterilerinize özel kalın… Tutarsız marka kimliği Konuşma, bakma ve hissetme şekliniz, markanızın tüm temas noktalarında tutarlı olmalıdır. Sürekli satışta olmak Bu

SPREADING FORTUNE! 福

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Influencer Kayıt
Trendyol Sözleşmesi
Referanslar
İletişim

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page