top of page

Trendyol Influencer (Fenomen) Reklamı için Ajans

Trendyol influencer ajans kayıtlarımız devam ediyor!


Marka bilinirliği ve görüntülenmesini artırmaya yönelik, Trendyol’daki ürünlerinizin ve markanızın influencerlar tarafından duyurulmasına olanak sağlayan bir çözümdür.


trendyol influencer ajansı kayıt
trendyol influencer ajansı kayıt

Trendyol Influencer Reklamları ile:

- Marka ve ürünlerinizin influencer’lar tarafından duyurulmasını sağlayabilir, - Milyonlarca yeni müşteriye ulaşabilir, - Trendyol satıcı mağazanızın ziyaret sayısını, ürünlerinizin görüntülenme ve favorilenme sayısını artırabilirsiniz. Böylece uzun vadede satışınızın artmasına da katkıda bulunursunuz! Influencer reklamı talebinizi Reklam Yönetimi üzerinden tanıtılmasını istediğiniz ürünlerinizi, bütçenizi ve çalışma tarihini seçerek kolayca oluşturabilirsiniz!

i. Influencer/Fenomen reklam verme koşulları son 30 günlük satış ve görüntülenme verilerinize bakılarak önerilmektedir. Bu nedenle bu reklam modeli Reklam Yönetimi ekranınızda şu an için aktif olmayabilir.


Kaynakça: https://akademi.trendyol.com/satici-bilgi-merkezi/detay/64


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Instagram hesabınız geçmişte mi kaldı? Sosyal medyanın hızla değişen dünyasında öne çıkmak için yeni stratejilere odaklanma zamanı geldi. İşte 2023'ün hızla değişen sosyal medya dünyasında öne çıkmak

SPREADING FORTUNE! 福

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Influencer Kayıt
Trendyol Sözleşmesi
Referanslar
İletişim

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page