top of page

Gelir Ortaklığı Senedi Nedir, Ne İşe Yarar? Gelir Ortaklığı Senedi Nasıl Alınır?

Gelir ortaklığı senedi ne olduğu ve ne işe yaradığı merak edilen ve araştırılan senetlerden biridir. Özellikle birçok kişi tarafından kullanılmasından dolayı Gelir ortaklığı senedi internet üzerinden araştırılan senetler arasındadır. Bu bakımdan Gelir ortaklığı senedi nedir öğrenebilir ve gerektiğinde nasıl alındığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gelir ortaklığı senedi nedir, ne işe yarar? İşte, gelir ortaklığı senedi nasıl alınır merak edilen tüm detayları ile sizler için derledik.


Gelirortaklığısenedi köprü, demiryolu, karayolu, baraj ya da sivil kullanımlara yönelik hava limanları ve deniz limanları benzerlerinden kamu kurumlarına ait olanlarının gelirlerine ortak olmak için alınan senetlerdir.


Gelir Ortaklığı Senedi Nedir, Ne İşe Yarar?


Gelir ortaklığı senedi köprü, demiryolu, baraj gibi devlete ait olan kurum ya da kuruluşların gelirlerine ortak olmak için alınan bir senettir. Bu senetler bir vadeye sahip olur ve işlemiş olan geliri ile istendiği zaman paraya dönüştürülebilir. Devletin kurum ya da kuruluşlarına ait olan tesislerin gelirlerine ortak olmak için gerçek ya da tüzel kişiler tarafından alınan belgeye Gelir Ortaklığı Senedi denir.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

İşletmeden İşletmeye Değişebilir Ama Bunların En Önemli Şeyler Olduğuna İnanıyorum. %30 Güven %10 Sosyal Prof. %40 Satış Becerileriniz

Gelir ortaklığı senedi almak için köprü, baraj, demiryolu gibi devlete bağlı olan yerlerin halka açılması ve bu sayede gelirlere ortaklık açılması gerekir. Bu senedi almak için gerekli başvurulara yap

SPREADING FORTUNE! 福

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Influencer Kayıt
Trendyol Sözleşmesi
Referanslar
İletişim

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page