top of page

Online Reklamlarla Çevrimdışı Satışları Artırma

1. Dijital Vitrininizi Oluşturun

  • İşletmenizin Google'da fark edilmesini sağlayın. Ücretsiz bir Google Benim İşletmem profili oluşturarak Google Arama ve Haritalar'da müşterilerle bağlantı kurun.

Avantajı: Kullanıcılar işletmenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ararken ön plana çıkın. İşletmenizin Google'da görünmesini sağlamak, mağazalarınıza yapılan ziyaretleri artırmanın ve ölçmenin ilk adımıdır.

Dijital vitrininizi oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinin.


2. Online Reklamlarınızın Çevrimdışı Değerini Ölçün

  • Google reklamlarınız yalnızca web sitenizdeki tıklama sayısını ve satışları artırmaz. Online reklamların işletmeniz için çevrimdışı ortamda nasıl değer sağladığını anlayın

Avantajı: Reklamlarınızın farklı kanallardaki etkisini tam olarak anlamak; kampanyaları hassaslaştırmak, bütçe kararları vermek ve genel iş stratejinizi bilinçli şekilde oluşturmak için önemlidir.

Online reklamlarınızın çevrimdışı değerini ölçme hakkında daha fazla bilgi edinin.


3. Toplam Satışları Artırmak İçin Çok Kanallı Bir Strateji Kullanın

  • Kampanyaları hem online hem de çevrimdışı dönüşümlerden maksimum getiriyi elde edecek şekilde optimize edin.

Avantajı: Müşterileriniz ister online ister mağaza içi alışveriş yapsın, pazarlama yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanın ve mağazalarınızın gelirini artırın.

Toplam satışlar için optimizasyon hakkında daha fazla bilgi edinin.


Mağaza İçi Satışları Artırmak İçin Mağaza Odaklı Bir Strateji Kullanın

  • Konumlarınızı vurgulayın ve Google Arama, Haritalar, YouTube ve Google Görüntülü Reklam Ağı'nda arama yapan, göz atan veya gezinen yakındaki müşterilere mağaza bilgilerinizi, işletmenizin sunduğu teklifleri, promosyonları ve daha fazla bilgiyi iletin.

Avantajı: Makine öğrenimi, işletmenizin fiziksel konumlarını Google mülklerinde geniş ölçekte tanıtmanızı daha kolay ve verimli hale getirir. Satın alma yolculukları boyunca müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi ziyaret etme olasılığı en yüksek olan kullanıcılar için optimizasyon yapmanıza yardımcı olabilir.

Mağaza içi satışlar için optimizasyon yapma hakkında daha fazla bilgi edinin.6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

1- CSS Peeper Herhangi bir sayfanın kullandığı yazı tiplerini ve renklerini bul. Görselleri, gifleri ve ikonları indir Herhangi bir element için CSS detaylarına göz at.

SPREADING FORTUNE! 福

Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Influencer Kayıt
Trendyol Sözleşmesi
Referanslar
İletişim

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • LinkedIn
  • YouTube
bottom of page