top of page

Trendyol Go kurye nedir? Trendyol go kurye maaş ve çalışma şartları

Türkiye'nin en çok kullanılan e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol, Trendyol Go ile artık market ve restoran alışverişini de eve getiriyor. Trendyol Go bünyesinde kurye olarak çalışmak isteyen kişiler, Trendyol Go kurye nedir araştırıyor. İşte Trendyol Go kurye maaş ve çalışma şartları.


İnternet üzerinden alışverişin mihenk taşını oluşturan Trendyol, pandemi döneminde market alışverişini de internete taşıdı. Öyle ki artık evden çıkmadan tüm market ihtiyaçları internet üzerinden bir tıkla gerçekleştirilebiliyor. Trendyol’un bu uygulaması sayesinde yeni bir iş alanı da ortaya çıkmış oldu. Öyle ki Trendyol Go bünyesinde çalışan kuryeler, aylık hafife alınmayacak tutarda maaş alıyorlar.


Trendyol Go nedir?


Trendyol Go, hem motorlu kurye hem de ticari araçla online market hizmeti veren bir sistemdir. Trendyol Go ile yaklaşık 30 dakikalık bir süre içerisinde market siparişleri kapıya kadar geliyor. Buradan sipariş vermek için telefon, bilgisayar ya da tablet gibi bir cihaza Trendyol Go uygulamasını indirmek yeterli.


Trendyol Go hangi şehirlerde hizmet veriyor?


Trendyol Go şu an İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da hizmet vermektedir. Günden güne ağını genişleten Trendyol Go yakında Eskişehir ve Antalya’da da faaliyet göstermeye başlayacak.


Trendyol Go kurye nedir?


Trendyol Go kurye, internet üzerinden alışverişi yapılan ürünleri 30 dakika içerisinde motorla ya da araçla adrese teslim eden kişidir. Bu çalışanlar hem kendi araçlarını kullanabilir, hem de şirketin araçlarını kullanabilirler.


Trendyol Go iş başvurusu nasıl yapılır?


Trendyol Go kurye ilanına başvuru yapmak oldukça kolaydır. Bunun için Trendyol Go resmi sitesine girilerek ilgili formu doğru bir şekilde doldurulmalıdır.


Trendyol Go başvuru formunda yer alan bilgiler şu şekildedir:

-Ad Soyad

-E-mail

-Telefon

-Şirket tipi (fatura kesebilmek için şahıs şirketi açılmalıdır)

-T.C. kimlik numarası

-Doğum yılı

-Şehir

-İlçe

-Bölge

-Eğitim durumu

-Aracınızın olup olmadığı

-Kuryelik tecrübesi

-Sahip olunan diğer tecrübeler

-Varsa referans bilgisi

Trendyol Go online eğitim

Trendyol Go, kuryelerinin profesyonel seviyesine çıkması için eğitim vermektedir. Bunun için başvurunun ikinci aşamasında, kişinin eğitim alabileceği zaman dilimini seçmesi gerekiyor. 90 dakikalık eğitim sonrasında başvuru alınmış oluyor.

Trendyol Go motorlu kurye olma şartları nelerdir?

Trendyol Go motorlu kurye çalışanı olmak için şirket tarafından belirlenen bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar içerisinde ilki verilen eğitimi almak ve başarılı bir şekilde tamamlamaktır. Diğer şartlar ise şunlar:

-Psikoteknik ve SRC 4 belgesi

-Ehliyet

-En az lise mezunu olmak

-Sabıka kaydının bulunmaması

Trendyol Go motorlu kurye olmak için gerekli belgeler nelerdir?

Trendyol Go motorlu kurye olmak için yukarıdaki şartların sağlanması durumunda başvuru onaylanacaktır. Başvuru onayından sonra aşağıda belirtilen belgeler talep edilmektedir:

-Şahıs şirketi kurmak

-İmza beyannamesi

-Vergi levhası

-Sabıka kaydı

-Ehliyet fotokopisi

-Ruhsat fotokopisi

-Sigorta fotokopisi

Trendyol Go iletişim bilgileri

Beşiktaş: Nizhetiye Caddesi 54A Beşiktaş/İstanbul

Kadıköy: 19 Mayıs Mahallesi, İnönü Caddesi 97A Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul

Küçükçekmece: Kartaltepe, Malazgirt Caddesi No:10 Küçükçekmece/İstanbul

ANKARA: Ehlibeyt Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 124F Çankaya/Ankara

Müşteri hizmetleri numarası: 0 212 331 02 00

119 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Trendyol Influencer İş Birliği Sözleşmesini Yeniledi

5 Haziran 2024 itibariyle DSM Grup tarafından Influencerlar için olan Gelir Ortaklığı/Affiliate Marketing sözleşmesi yenilendi. "DSM GRUP DANIŞMANLIK İLETİŞİM VE SATIŞ TİCARET A.Ş. (“DSM”) ile aranızd

Comentarios


bottom of page